درباره هتل امیرخانلو و پسران

ما در ( شرکت آرمان ضیافت هتل و رستوران های زنجیره ای امیرخانلو و پسران ) به عنوان یکی از برترین هتل و رستوران های زنجیره ای در ( خراسان شمالی ) شناخته شده ایم . و با ربع قرن تجربه در صنعت، به تامین تجربه ای لازم برای اقامتی شگفت انگیز و غذاهای بی نظیر و لذیذ متعهد هستیم. ما اراِیه دهنده انواع امکانات و خدمات برای رفاه و رضایت مشتریان خود هستیم. هتل ما دارای اتاق های راحت و مدرن با تجهیزات کامل هستند. از اتاق های استاندارد تا سوییت های لوکس، همه با دکوراسیون زیبا و امکانات اصلی مانند تلویزیون، مینی بار، تهویه مطبوع، و اینترنت بی سیم رایگان مجهز شده است. رستوران ما محلی برای لذت بردن از غذاهای لذیذ و متنوع هستند. با منوی گوناگون و انتخاب هایی از غذاهای ایرانی ما سعی بر این داریم تا تمام سلیقه ها و ترجیهات را برآورده کنیم.

ارزش های سازمانی

همان‌گونه که هر جامعه‌ای ارزش‌های خاص خود را دارد، شرکت آرمان ضیافت هم ارزش‌هایی دارد که حفظ و ترویج آن‌ها موجب انسجام و تمایز آن از سایر سازمان‌ها می‌گردد. با ملاحظه  مدیران و همچنین شخصیت کارکنان آن، ایجاد فضایی که در آن تمامی تفاوت‌ها در کانون رشد و بقای سازمان معنا پیدا کند بسیار اهمیت دارد بنا براین ما شرکت  را با رعایت ارزش‌هایی که از فرهنگ آن می‌آید غنی خواهیم کرد.

ارزش ها
توضیحات

در تیم هتل افراد در کارها و انجام آنها مشارکت یکسان دارند و بهترین خود را برای رسیدن به اهداف تیم و دستیابی به اهداف سازمان ارائه می‌دهند. اعضای تیم سخت تلاش می‌کنند تا انتظارات دیگران را برآورده کنند و وظایف محوله را با موفقیت انجام دهند.

رابطه‌ای مبتنی بر همدلی، خیرخواهی و از خودگذشتگی میان همکاران، مدیران و زیردستان یک سازمان است. این سازه زیربنای کار تیمی، سرزندگی و شادمانی در محیط کار است.

کار با حال خوب به معنای داشتن مهارت حل مسئله است؛ مهارتی که بتوانیم مشکلات بزرگ و کوچک مان را حل کنیم و از حل آن ها، هیجان مثبتی کسب کنیم.

توانمندسازی کارکنان در اصل به معنای حمایت از کارمندان، اعتماد به توانایی‌ها، احترام به ارزش‌ها، ارائه ابزار و منابع لازم و ایجاد شرایط مناسب برای بهره‌گیری از مشارکت بیش‌تر آن‌ها است.

 ما برای ایده‌­های خود به دنبال تیمی خواهیم بود تا آن را به عمل رسانده و تبدیل به محصول کنیم.

ورود یا ثبت نام برای ورود شماره همراه خود را وارد کنید